Tek Üniversite Çift Diploma

Çıkmış Soru ve Cevaplar
Ağustos 29, 2017

Tek Üniversite Çift Diploma


Bilgiyi Bizimle Paylaşan – Çıkmış Soru ve Cevaplar – Teşekkürler
Puanın istediğin bölüme yetmedi mi? Üzülme. Çift anadal programları ile hâlihazırda bir bölümde öğrenimin devam ediyorken, ayna anda ikinci bir bölümden de mezun olabiliyorsun. Ayrıca, onlarca bölümde geçerli olan çift anadal fırsatıyla, mezuniyet sonrasında iş fırsatlarını da çoğaltabilirsin.

Örneğin Lojistik Yönetimi ile üniversiteye başlayıp Endüstri Mühendisliği diplomasını da alarak mezun olabilirsin. Hem de okulunu uzatmadan.Çift Anadal Programı, yani kısaca ÇAP, öğrenciye kendini geliştirmek için sınırsız imkân sağlıyor. Her üniversite, öğrencisine ÇAP imkânı sunuyor. Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesinin farkı ise birçok farklı bölümden öğrenciye bu imkânı fazla sayıda sağlaması. Birbirinden farklı bölümler arası ÇAP imkânını elde etmek ve Karataylı olarak iki diplomaya birden sahip olmak için ek yerleştirme tercihlerinde son fırsatı kaçırma!

NOT: Çift Anadal Programı’na en erken üçüncü yarıyılın başında, en geç beşinci yarıyılın başında başvurabilirsin.

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Çift Anadal Programları ile ilgili ayrıntılı bilgi için: http://tanitim.karatay.edu.tr/cift-anadal.html


Yemek Tarifi Sayfamız : TarifDergisi.Com


Facebook Sayfamıza Abone Olmayı Unutmayın >>> Tıkla

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemiz Yenileniyor. Bazı Dökümanlar çalışmayabilir. En kısa sürede ayarlanacaktır.
20 Haziran 2020
Üye Griiş Paneli

Üye OlŞifremi Unuttum