Ata Aöf Temel Bilgi Teknolojileri

Ata Aöf Temel Bilgi Teknolojileri Çıkmıs Sorular aşağıda yıl bazında listelenmiştir.
Ata Aöf Temel Bilgi Teknolojileri Çıkmıs Sorular İndirmek İstediğiniz Alan İçin Lütfen Aşağıdaki bağlantılara Tıklayınız

Ata aöf Çıkmıs Sorular derslerinin 2013-2014-2015 yıllarının çıkmış soru ve cevapları aşağıdaki linklerde bulunmaktadır.
ata aöf( atatürk üniversitesi açıköğretim sınavı) normal olarak üniversite eğitimini tamamlayamayan adayların evde derslerine hazırlanarak belli zamanlarda sınavlara girmesiyle tamamladıkları yükseköğretimdir. Bunun için de üniversite sınavına katılarak bu bölümü tercih etmeliyiz. Artık açık öğretim fakültesi ikinci bir üniversiteyi okumak isteyenler tarafından da çok tercih edilmeye başlandı. Barajı geçen birçok kişi bu bölümü rahatlıkla kazansa da bazı bölümleri ciddi anlamda zor ve planlı çalışmadan geçilebilecek gibi değildir. Açık öğretim sınavı için adaylar geçmiş yıllardaki çıkmış soruların cevapları incelenerek sınav soruları hakkında bilgi edinilebilir.
ata aöf Sınavına Hazırlık İçin Tüm Soruları İnceleyin
ata aöf sınavına girmek isteyen adaylar sınav hakkında bilgi edinmek için daha önceki çıkmış soru ve cevap anahtarları incelenerek gireceğiniz sınavlarda size kaynaklık edebilir. Sınav soruları ve içeriği hakkında böylece daha çok bilgi edinebilirsiniz.
ata aöf Sınavına Girecek Adaylar
ata aöf sınavına girecek adaylar tarafından çıkmış sorular incelenip görüldükten sonra kendilerini değerlendirme imkanı sağlayabilirler. Sınav için gereken ön çalışma yapıldıktan sonra ve gereken belgeler ile birlikte sınava girmek için hazırlanılır. Bu sınav dan başarılı olmak için daha önceki yılların soru şekilleri hakkında iyice inceleme yapılır, testler çözülür ve eksik konular tamamlanır.

Açıklama

Açıklama

Ata Aöf Temel Bilgi Teknolojileri Çıkmış Soru ve Cevapları

dersi sınavlarına ait soruları ve cevapları sınav dönemlerine göre ayrılmış olarak aşağıda bulabilirsiniz. Dersin ara sınav, dönem sonu sınavı ve tek ders sınavlarına ait çıkmış sorular ve cevaplarını bilgisayarınıza indirmek isterseniz “.PDF” dökümanı olarak aşağıda yer almaktadır.

2013 – 2014 – 2015

2013 – 2014 – 2015
SINAV DÖNEMİÇIKMIŞ SORUCEVAP ANAHTARI
 2013 – 2014 – 2015  İndir  İndir