AÖF Lisans Bölümleri

 AÖF Lisans Bölümleri

Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları (4 Yıllık)

Uzaktan öğretim, “öğrencinin iletişim teknolojilerinden yararlanarak öğrenmesini sağlayan” çağdaş bir uygulamadır. Gelişmiş ya da gelişmekte olan pek çok ülkede uygulanmakta olan uzaktan öğretim yoluyla her yaş her gelir ya da her meslek grubundan insanın, üretkenliklerini yitirmeden, öğrenimlerini kendi hız ve kapasitelerine göre ayarlayarak eğitimlerini sürdürdükleri bir sistemdir. Farklı mekânlardaki öğrenci, öğretim elemanı ve eğitim araçlarını iletişim teknolojileri ile bir araya getiren eğitim modellerini kapsayan uzaktan eğitim, çağın teknolojisinden yararlanılmasını sağlayan bir eğitim felsefesidir.

2015-2016 öğretim yılında “Halkla İlişkiler ve Reklamcılık”, “Sağlık Yönetimi”, “Sosyal Hizmet” ve “Yönetim Bilişim Sistemleri” lisans programları yeni açılmıştır.

 

AÖF LİSANS BÖLÜMLERİ
1-   Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri10- Tarih
2-   Felsefe11- Türk Dili Edebiyatı
3-   İngilizce Öretmenliği12- Sosyoloji
4-   İktisat13- Uluslararası İlişkiler
5-   İşletme14-
6-   Kamu Yönetimi15-
7-   Konaklama İşletmeciliği16-
8-   Maliye17-
9-   Okul Öncesi Öğretmenliği

Adem ASLAN

1998 yılından bu yana bilgisayar donanım - sistem yöneticiliği ve yazılım uzmanlığı yapmaktayım. Son dönemlerde gelişen Web programcılığında kurumsal firmalara destek olmak amaçlı Web programlama konularında yardımcı olmaktayım. Arada hobi olsun diye ek siteler ile uğraşmaktayım.

%d blogcu bunu beğendi: