AÖF-İlahiyat Arapça 2-Ünite 2 | Sahih Fiil Çekimi

AÖF-İlahiyat Arapça 2-Ünite 2 | Sahih Fiil Çekimi

Aöf Arapça 2 Dersi Notları aşağıda videolu olarak sunulmuştur.
İyi çalışmalar


Açıköğretim
ara1002 arapça 2
dersi sınavlarına ait soruları ve cevapları sınav dönemlerine göre ayrılmış olarak aşağıda bulabilirsiniz. Dersin ara sınav, dönem sonu sınavı ve tek ders sınavlarına ait çıkmış sorular ve cevaplarını bilgisayarınıza indirmek isterseniz “.PDF” dökümanı olarak aşağıda yer almaktadır.
#İlahiyatÖnlisansArapçaDersleri

Arapça 2 dersinin ikinci ünitesidir.

Fiil çekimi Arapça’da çok önemlidir.Sarf ilminin konuları arasında yer alır.Arapça fiil ve isim çekimini iyi derecede bilmemiz gerekir.

— Sıfırdan Arapça öğreten setlerimiz için bakınız : http://www.sanalmedrese.net/2015/12/23/sanal-medrese-setler/


[ads1][ads2]


Umuyoruz ki AÖF-İlahiyat Arapça 2-Ünite 2 | Sahih Fiil Çekimi Eğitim Videosunu Beğenmişsinizdir.>>> Facebook Sayfamız
>>> Yemek Tarifleri
>>> Kek Tarifleri
>>> Bayanlara Özel


AÖF-İlahiyat Arapça 2-Ünite 2 | Sahih Fiil Çekimi” için 9 yorum

  • 12 Temmuz 2017 tarihinde, saat 00:22
    Permalink

    İlahiyat birinci sınıf öğrencisiyim ilk dönem için sadece sizin videolarınızı dinledim ve ders kitabından çalıştım.Ben düz lise mezunuyum arapça kitabını ilk gördüğümde asla anlamıyacağımı ve öğrenemiyeceğimi düşünmüştüm.Elhamdülillah Rabbimin yardımıyla sizin videolarınızla tanıştım,sınavlarım çok güzel geçti.Rabbime sonsuz şükürden sonra sizede sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum.Allah sizden razı olsun,dilek ve emellerinize ulaşmada sizin bize yollar açıp kolaylaştırdığınız gibi Rabbim de size açsın müşküllerinizi her zaman size kolay etsin.Teşekkür bu konuda sarfettiğiniz çabalara çok azgelecektir.Başka bir sürü video var fakat sizin kadar sabırla ve itinayla anlatanı gerçekten yok….
    Sadece bir sıkıntım var videolarınızı seyrederken neredeyse iki üç dakikada bir reklam giriyor.Bunun sizinle bir alakası varmıdır bilmiyorum.Benim sadece cep telefonum var, bilgisayarım yok belkide bir bilgisayardan takip etsem bu kadar çok reklam olmayabilir bilmiyorum.Selamlar….

%d blogcu bunu beğendi: