2017 – 2018 Açıköğretim Harç Ücretleri

Çıkmış Sorular
Kasım 30, 2017

2017 – 2018 AÖF harç ücretleri. Açık Öğretim Fakültesi Harç ücretleri ise birçok öğrenci ve veli tarafından merak ediliyor. Peki 2017 – 2018 AÖF harç ücretleri bu sene ne kadar olacak? AÖF harç ücretleri hangi bankaya yatacak?

Üniversitelerde harçlar kaldırılmıştı fakat katkı payları kaldırılmadı. Bu konuda bir çok soru sorulduğu için buradan not yazmak istedik. Açıköğretim fakültesi harç adı altında değil katkı payı adı altında almaktadır.

Not: 2017-2018 Öğretim yılı için Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme Ücretleri için kesin rakamlar Kayıt Yenileme İşlemlerini gerçekleştireceğiniz(https://aof.anadolu.edu.tr/kayit/) internet sayfasında kılavuz bilgilerinde yer alacaktır.

 

İşte 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı AÖF harç ücretleri ile ilgili tüm detaylar

AÖF KAYIT NASIL YAPILIR TIKLA?

2017 2018 AÖF Kayıt Yenileme Harç Ücreti Ne Kadar?

Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programları Harç Ücretleri;

· Ziraat Bankası ATM’lerinden Ödeme

– Kartsız Ödeme

Parabankomat ATM’lerde, Giriş tuşuna basarak ulaşacağınız “Ödemeler” seçeneğinde yer alan “Üniversite” işlemini seçtikten sonra ATM ekranında görünen Anadolu Üniversitesi AÖF kodunu ve ardından T.C. kimlik numaranızı girerek, borçlarınızın listelendiği ekranda kayıt yaptıracağınız programa ait tahsilâtı seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

– Kartla Ödeme

Ziraat Bankası Bankomat 7/24 kartınızla giriş yaptıktan sonra “Ödemeler” seçeneğinde yer alan “Üniversite” işlemini seçtikten sonra ATM ekranında görünen Anadolu Üniversitesi AÖF kodunu ve T.C. kimlik numaranızı girerek, borçlarınızın listelendiği ekranda kayıt yaptıracağınız programa ait tahsilâtı seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bilgilerini girerek başkasına ait ödeme de yapabilirsiniz. İşleminizin sonuçlandığından emin olduktan sonra ATM’den aldığınız makbuzu ödeme yaptığınızı belgelemek için saklayınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemiz Yenileniyor. Bazı Dökümanlar çalışmayabilir. En kısa sürede ayarlanacaktır.
20 Haziran 2020
Üye Griiş Paneli

Üye OlŞifremi Unuttum