2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik

2011 KPSS çıkmış sorular ve cevapları

KPSS sınavı, birçok kişi tarafından sırtını devlete dayayarak yaslanacakları güvenli bir kapı olarak görülür. Bunun için aylar öncesinden çalışmalar yapılır ve iyi bir puan alabilmek için ter dökülür. Sınav günü gelip çattığında artık beklenen an gelir ve hayatlarını değiştirecek olan sınavda performanslar ölçülür. 2011 KPSS çıkmış sorular ve cevapları sizler için ileriki sınavlara girerken yardımcı birer kaynak olabilecektir.

2011 KPSS Çıkmış Soru ve Cevap Anahtarları
KPSS Sınavında size kaynak olacak ve yeni sınava girerken yararlanmanız açısından 2011 KPSS Çıkmış Soru ve Cevap Anahtarları kendinizi değerlendirmeniz ve önünüzü görebilmeniz açısından sizlere ışık tutacaktır. Soruları inceleyerek nasıl bir yöntem uygulanmış ve hangi konulara en çok ağırlık verilmiş görebilirsiniz. Soruların stilini ve soruluş biçimini de görerek önceki yıllardaki farkını test edebilirsiniz. Böylece çalışma stretejilerinizi de belirleyerek uygun bir çalışma programı çizebilirsiniz. Kendimde KPSS sınavı girmiş bir kişi olarak geçmiş yıllara ait soruları çözerek alt yapı oluşturduğuma inandın ve sınavda faydasını gördüğümü söyleyebilirim.

2011 KPSS çıkmış sorular ve cevapları
Size yeni dönemde yol gösterecek ve fikir edinebileceğiniz 2011 KPSS çıkmış sorular ve cevapları iyice incelendiğinde hangi kategoriye en çok ağırlık verilmiş, diğer yıllara göre benzerlik ve farklılıkları görebilir ve ona göre kendinize çalışma planı çizebilirsiniz. Bu plan doğrultusunda sınav için hazırlıklarınızı yapar ve sınava donanımlı bir şekilde girersiniz.

 

2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Soru ve Cevapları İndirmek İstediğiniz Alan İçin Lütfen Aşağıdaki bağlantılara Tıklayınız

2011-KPSS A GRUBU VE ÖĞRETMENLİK

SORU KİTAPÇIKLARI VE YANITLARI

SINAV TARİHİ: 9-10 Temmuz 2011
Cumartesi Sabah Oturumu
2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Genel Yetenek-Genel Kültür Testi ve Cevap Anahtarı
2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Yabancı Dil Testi ve Cevap Anahtarı
Cumartesi Öğleden Sonra Oturumu
2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Eğitim Bilimleri Testi ve Cevap Anahtarı
Pazar Sabah Oturumu
2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Hukuk-İktisat-İşletme-Maliye-Muhasebe Testi ve Cevap Anahtarı
Pazar Öğleden Sonra Oturumu
2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri-Ekonometri-İstatistik-Kamu Yönetimi-Uluslararası İlişkiler Testi ve Cevap Anahtarı

Adem ASLAN

1998 yılından bu yana bilgisayar donanım - sistem yöneticiliği ve yazılım uzmanlığı yapmaktayım. Son dönemlerde gelişen Web programcılığında kurumsal firmalara destek olmak amaçlı Web programlama konularında yardımcı olmaktayım. Arada hobi olsun diye ek siteler ile uğraşmaktayım.

%d blogcu bunu beğendi: