Detay Haberler
Ana Sayfa AÖF Aöf Haberler AÖF Tek Ders Sınavı Yapılacak mı?

AÖF Tek Ders Sınavı Yapılacak mı?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde, öğretim yapan fakültelerden birine kayıtlı bir öğrenci iseniz eğer, ve tek ders sıkıntısı olan öğrencilere müjde!

2015 – 2016 eğiti yılı içerisinde tek dersten başarısız olmuş ve bu dersten başarılı olduğu takdirde mezun olabilecek öğrenciler için bu sene tek ders sınavı yapılacaktır.

Tek ders sınavına girmek zorunda kalan öğrencilerine sınava tabii tutulacağı tarih 16 Temmuz 2016 tarihi olarak belirlenmiştir. Akademik takvimde yazılan bu tarihte büyük bir sıkıntı çıkmazsa öğrenciler tek ders sınavlarına girebilecekler.

Tek ders sınavına katılacak bir öğrenci iseniz kalmış olduğunuz dersin hangi döneme ait olduğunu bulup o döneme ait kayıt yenileme işlemi gerçekleştirmek zorundasınız. Kayıt yenileme işlemi yapmayan öğrenciler Tek Ders sınavı hakkından yararlanamayacaktır.

Tek ders sınavı ile ilgili bilgileri takip edebilmek için aofhaberleri.com düzenli bir şekilde takip etmenizi öneririz.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi portalında yapılan duyurulardan anında sitemiz sayesinde haberdar olabilirsiniz.

Önerilen Sayfalar

Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin kayıt yenileme ve ders ekle-sil dönemlerinde internet sayfasından işlem yapmaları gerekebilmektedir. Bu …

Çan Eğrisi Kalktı mı?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılan ders geçme alt sınır notu değişikliği, beraberinde çan eğrisine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu *

Powered by TR5 Online